Loading color scheme

Практики

ІТ право

Цю область права на цей час зазвичай називають однією з найперспективніших та акцентують на вражаючій динаміці її розвитку.

Кримінальне право

Не викликає жодних сумнівів, що ця сфера є однією із самих найчутливіших та найскладніших практик.

Банкрутство

Економічно-правовий механізм, який дозволяє нівелювати негативні наслідки неплатоспроможності боржників.

Податкове право

Бажання зменшити податкові зобов’язання притаманне, як бізнесу так і багатьом пересічним громадянам, є зрозумілим, логічним і цивілізованим прагненням.

Фінансовий сектор

До фінансового сектору належить відносити діяльність не тільки учасників класичного банківського ринку, але й діяльність різного роду фінансових компаній, які надають самі різноманітні послуги від кредитування, франчайзингу та лізингу до страхування та платіжних послуг.

Міжнародний бізнес

Двадцять перше століття зробило світ людства безмірно великим і, одночасно з цим, надзвичайно компактним, якщо не сказати більше – тісним.

Юридичний аутсорсинг

Сучасний бізнес потребує сучасного та технологічного підходу до організації правового забезпечення його діяльності, вирішення поточних проблем, безперервної правової підтримки.

Нерухомість та будівництво

Майже не існує бізнесу та фізичних осіб, які ніколи не зтикалися із питаннями, які пов’язані із нерухомістю.

Корпоративне право

Питанням корпоративних відносин та корпоративного будівництва дуже часто не приділяється достатньої уваги бізнесом та його власниками.

Наші цінності

Успіх у досягненні поставлених цілей та вирішенні питань наших клієнтів базується на основних принципах речника особисто і Бюро в цілому. Серед основних принципів необхідно відзначити:


Get a free consultation

Thank You! Your message has been sent. Something went wrong, please try again later. Please enter a correct Captcha answer.

Publish modules to the "offcanvs" position.