Loading color scheme

Практики

Податкове право

Бажання зменшити податкові зобов’язання притаманне, як бізнесу так і багатьом пересічним громадянам, є зрозумілим, логічним і цивілізованим прагненням.

В той же час, нажаль, дуже часто, таке здорове бажання не супроводжується навіть елементарним вивченням правових основ податкового права та механізмів правового контролю, не кажучи про якесь планування або мінімальний аналіз.

На наше переконання, податкова оптимізація бізнесу та конкретних господарських операцій має починатись заздалегідь, повинна носити комплексний характер і включати в себе обрання форм господарювання та шляхів інвестування, розуміння бізнес-процесів та визначення цілей ведення бізнесу, вірне розподілення його господарських функцій, врахування складу основних засобів, природи грошових потоків та також багатьох інших аспектів.

Податкове законодавство з роками ускладнюється, заходи податкового контролю з одного боку стають жорсткішими, а з іншого боку сфера податкового контролю розширюється, сягаючи навіть контрольованих іноземних компаній. Необхідно зауважити, що такі зміни у відчизняному законодавстві співпали із загальним трендом деофшоризації, який впливає і на діяльність з оншорними юрисдикціями. Крім того, зазначені зміни відбуваються на фоні нових правил фінансового моніторингу та фіскалізації підприємців.

Все викладене свідчить про те, що залишається все менше довгострокових, умовно безкоштовних та простих механізмів податкової оптимізації бізнесу. На наш погляд бізнесу саме час налаштовувати бізнес ґрунтуючись на цивілізованому податковому плануванні, використовуючи загальноприйняті законні шляхи зменшення навантаження, а з іншого боку готуватися до вжиття гнучких заходів з метою досягнення прийнятного рівня оподаткування.

Ми також вважаємо, що стабільний бізнес не має права мати нестабільну систему обліку, оптимізації, нарахування та сплати податків, і в свою чергу, маючи значний досвід податкового планування, приймаємо активну участь у побудові та налаштуванні таких систем для наших клієнтів.

Наші цінності

Успіх у досягненні поставлених цілей та вирішенні питань наших клієнтів базується на основних принципах речника особисто і Бюро в цілому. Серед основних принципів необхідно відзначити:


Get a free consultation

Thank You! Your message has been sent. Something went wrong, please try again later. Please enter a correct Captcha answer.

Publish modules to the "offcanvs" position.