Loading color scheme

Практики

ІТ право

Цю область права на цей час зазвичай називають однією з найперспективніших та акцентують на вражаючій динаміці її розвитку.

З цими твердженнями важко сперечатися, вони повністю справедливі. Але в свою чергу, ми хотіли би відзначити особливості правового регулювання цієї області права, які полягають у широкому використанні цивільно-правового регулювання і принципів свободи договору зокрема, а також тісного переплетіння з іншими найсучаснішими бізнес-процесами, такими як інтернет-маркетинг, фінансові послуги, біг дейта, обробка персональних даних, захист інтелектуальної власності тощо.

Крім того, якісне надання послуг у сфері IT-права потребує гарного розуміння принципів створення та функціонування IT-продуктів, розуміння специфічної термінології IT-сфери, а також дуже часто гарного володіння нормами законодавства США, ЄС та деяких інших країн.

Серед іншого, ми готові взяти на себе як зобов’язання по разовій розробці ASO-договорів, SEO-договорів, NDA-договорів, публічних оферт, умов використання (Term of use), так і зобов’язання по повному правовому супроводженню стартапів від розробки правової моделі їх створення до подальшого повного правового супроводження їх комерційної діяльності.

Ми певні, що саме IT-право буде потребувати від нас найбільший обсяг креативних ідей, творчого мислення та розробки нових й цікавих правових рішень щодня, і ми готові такі рішення запропонувати.

Наші цінності

Успіх у досягненні поставлених цілей та вирішенні питань наших клієнтів базується на основних принципах речника особисто і Бюро в цілому. Серед основних принципів необхідно відзначити:


Get a free consultation

Thank You! Your message has been sent. Something went wrong, please try again later. Please enter a correct Captcha answer.

Publish modules to the "offcanvs" position.