Loading color scheme

Практики

Фінансовий сектор

До фінансового сектору належить відносити діяльність не тільки учасників класичного банківського ринку, але й діяльність різного роду фінансових компаній, які надають самі різноманітні послуги від кредитування, франчайзингу та лізингу до страхування та платіжних послуг.

Ця сфера теж зазнала за останні роки суттєвих змін у правовому регулюванні. Для багатьох фінансових компаній змінився регулятор, яким став Національний банк України. Кожна фінансова компанія встигла відчути кардинальну зміну підходів у діях нового регулятора, у тому числі його активну роботу у сфері законодавчої ініціативи та нормотворчості.

Нові правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення та їх імплементація, на нашу думку, вже значно змінили порядок надання та споживання послуг, і будуть продовжувати впливати на ринок фінансових послуг і у подальшому.

Новелами також можна вважати правове регулювання колекторської діяльності, спроби врегулювати ринок криптовалюти та посилення контролю з боку Національного банку за обігом і використанням персональних даних.

Під час надання правової допомоги та юридичних послуг сфері фінансового сектору ми маємо колосальний досвід захисту, як прав та інтересів фінансових установ так і їх клієнтів, що дає змогу бачити проблеми клієнтів глибоко та комплексно.

І хоча більшість фінансових установ, як правило, мають досить потужні відділи інхаус юристів, наш досвід доводить, що деяке коло питань нам вдається вирішувати більш якісно та результативно, що відбувається з різних підстав, - недостатності часу, відсутності вузького досвіду, недостатності мотивації штатних співробітників тощо.

Для невеликих фінансових компаній, в свою чергу, іноді є занадто витратно та й невиправдано утримувати навіть одного кваліфікованого спеціаліста у правовій сфері, у зв’язку з чим із такими компаніям ми співпрацюємо надаючи послуги шляхом юридичного аутсорсінгу.

Крім наведеного, необхідно відзначити, що ми також досягли значних результатів і у захисті клієнтів-споживачів фінансових послуг, з питань врегулювання простроченої заборгованості, стягнення страхових виплат, витребування майна із незаконного володіння та багато інших.

Наші цінності

Успіх у досягненні поставлених цілей та вирішенні питань наших клієнтів базується на основних принципах речника особисто і Бюро в цілому. Серед основних принципів необхідно відзначити:


Get a free consultation

Thank You! Your message has been sent. Something went wrong, please try again later. Please enter a correct Captcha answer.

Publish modules to the "offcanvs" position.