Loading color scheme

Практики

Інтелектуальна власність

Зацікавленість суспільства, бізнесу та навіть держави у захисті прав інтелектуальної власності постійно зростає.

Основними каталізаторами такого зростання на наш погляд є прискорення технологічного розвитку світової економіки та збільшення кількості осіб, які задіяні у створенні об’єктів інтелектуальної власності. 

До «класичних» об’єктів інтелектуальної власності дуже активно додаються результати інтелектуальної діяльності, які є наслідком творчості та креативу у сфері створення комп’ютерних програм, мобільних додатків, сайтів, доменних імен, створення фотографій та відеотворів etc.

Наш досвід у сфері захисту прав інтелектуальної власності з одночасною обізнаністю у механізмах створення програмних та інших продуктів у сфері ІТ, дають можливість забезпечувати сучасний рівень захисту особливих об’єктів, які належать нашим клієнтам.

Бюро використовує багаторічні практичні напрацювання із залученням найкращих патентних повірених, що дає можливість гарантувати захист прав на об’єкти інтелектуальної власності, як під час їх оформлення та реєстрації так і під час можливих судових процедур.

У нашій практичній діяльності є кейси дієвого захисту прав клієнтів на об’єкти, які у широкому розумінні не передбачають правового забезпечення або їх захист є вкрай ускладненим. Ми маємо напрацьовані рішення, широкий досвід одночасного застосування різних інститутів правового захисту та достатній обсяг компетентних знань для вирішення найскладніших задач у сфері інтелектуальної власності.

Наші цінності

Успіх у досягненні поставлених цілей та вирішенні питань наших клієнтів базується на основних принципах речника особисто і Бюро в цілому. Серед основних принципів необхідно відзначити:


Get a free consultation

Thank You! Your message has been sent. Something went wrong, please try again later. Please enter a correct Captcha answer.

Publish modules to the "offcanvs" position.