Loading color scheme

Практики

Корпоративне право

Питанням корпоративних відносин та корпоративного будівництва дуже часто не приділяється достатньої уваги бізнесом та його власниками.

Корпоративні питання, які не були вчасно вирішені, можуть стати причиною корпоративних конфліктів між власниками бізнесу, неефективного управління, надмірного податкового та адміністративного навантаження, і навіть, можуть створити підвищені ризики сфері економічної безпеки, в тому числі протиправної рейдерської активності.

Причин виникнення корпоративних питань безліч, це так звані хвороби «росту бізнесу», помилкові управлінські рішення під час заснування бізнесу, зміна правового поля чи інших умов ведення бізнесу та інші. На всі ці виклики бізнес повинен реагувати вчасно та зважено, що забезпечується виключно плануванням з урахуванням його перспектив.

Культура корпоративного управління робить тільки перші шаги у вітчизняних правових реаліях, але на цей час активно впроваджується навіть на рівні вимог деяких державних органів, які є регуляторами певних ринків. Вимоги до посадових осіб майже щорічно становляться жорсткішими, а сфери, у яких наявні такі вимоги постійно

Майже не існує універсальних корпоративних конструкцій, їх розробка та модифікація це процес, який повинен враховувати особливості бізнесу, його власників, можливі ризики та економічну перспективу.

Наші цінності

Успіх у досягненні поставлених цілей та вирішенні питань наших клієнтів базується на основних принципах речника особисто і Бюро в цілому. Серед основних принципів необхідно відзначити:


Get a free consultation

Thank You! Your message has been sent. Something went wrong, please try again later. Please enter a correct Captcha answer.

Publish modules to the "offcanvs" position.