Loading color scheme

Практики

Юридичний аутсорсинг

Сучасний бізнес потребує сучасного та технологічного підходу до організації правового забезпечення його діяльності, вирішення поточних проблем, безперервної правової підтримки.

Вказана форма надання правового забезпечення бізнесу, як юридичний аутсорсинг має значну кількість переваг у порівняні із побудовою бізнесом власної юридичної служби, шляхом найму спеціалістів у сфері права.

Першою з таким переваг я визначив якість юридичних послуг, які надаються під час аутсорсингу, оскільки послуги надаються досвідченими спеціалістами Бюро, які обов’язково перевіряються та контролюються адвокатами Бюро відповідної кваліфікації, чим забезпечується подвійний контроль якості таких послуг.

По-друге, вартість послуг належної якості є прийнятною та не переоціненою, оскільки надаються постійно в межах заздалегідь визначеної абонентської плати. Ми не встановлюймо жорсткої тарифікації послуг, а будуємо міцні партнерські відносини із клієнтами.

Під час обслуговування клієнту на умовах аутсорсингу фактично надається величезна кількість різноманітних, але важливих для нього послуг, виконуються роботи направлені на комплексне та стратегічне правове забезпечення діяльності клієнта, вирішуються задачі які будуть виникати у майбутньому. Такого комплексного підходу зі зрозумілих причин важко досягнути під час вирішення окремих та точкових правових питань. Необхідно відмітити, що під час надання послуг юридичного аутсорсингу відповідні співробітники Бюро за можливості поглиблюються у необхідні виробничі особливості бізнесу клієнта, вивчають важливі характеристики продуктів, послуг, робіт клієнтів, особливості їх маркетингового просування та державного нагляду на відповідних ринках.

Ще одною перевагою послуг юридичного аутсорсингу над корпоративною правовою службою є повна конфіденційність взаємовідносин між клієнтами та Бюро, яка забезпечується, як інститутом «адвокатської таємниці», передбаченої законодавством, так і особливим розумінням всіх без виключення співробітників Бюро важливості збереження секретності всієї без виключення інформації. Питанню збереження повної конфіденційності інформації у Бюро приділяється надзвичайна увага, для чого впроваджені технологічні, адміністративні, правові та інші процедури і процеси. Ми не розповсюджуємо інформацію про осіб, які є нашими Клієнтами, ми поважаємо кожного із наших клієнтів, але у жодному випадку не використовуємо будь-кого з них з метою підвищення статусу Бюро.

Більше того, на цей час Бюро знаходиться на тому рівні розвитку, що може собі дозволити не співпрацювати зі значною кількістю осіб, які звертаються за допомогою. Ми вивчаємо клієнтів, перед тим як почати співпрацю, особливо у сфері юридичного аутсорсингу, ми маємо честь пропонувати високу якість послуг, неухильно виконуємо взяті на себе зобов’язання і також хочемо бачити серед своїх партнерів представників відповідального бізнесу.

Кожна з наведених переваг аутсорсингу, як і будь-яких інших послуг Бюро гарантується прізвищем та репутацією адвоката-засновника, що на нашу думку, є важливим елементом будь-якого успішного бізнесу.

 

Наші цінності

Успіх у досягненні поставлених цілей та вирішенні питань наших клієнтів базується на основних принципах речника особисто і Бюро в цілому. Серед основних принципів необхідно відзначити:


Get a free consultation

Thank You! Your message has been sent. Something went wrong, please try again later. Please enter a correct Captcha answer.

Publish modules to the "offcanvs" position.