Loading color scheme

Практики

Нерухомість та будівництво

Майже не існує бізнесу та фізичних осіб, які ніколи не зтикалися із питаннями, які пов’язані із нерухомістю.

Придбання, продаж чи спадкування нерухомості, будівництво, як процес її створення або спосіб інвестування, реконструкція, орендні відносини, іпотека та інші різновиди правовідносин, основою та предметом яких є нерухоме майно, вже давно є важливою частиною економічного існування.

Нерухоме майно, яке дуже часто можна віднести до високоліквідних активів, саме тому питання документальної та процесуальної «гігієни» під час будь-яких операцій з нерухомістю повинно бути на першому місці.

Наше бюро гарантує найретельніший правовий аналіз, який на нашу думку необхідний широкому колу осіб, починаючи від фізичних осіб, які роблять перші спроби інвестування у нерухомість до гігантів у сфері рітейлу або промисловості, які здійснюють будівництво виробничих об’єктів.

Якість правового аналізу об’єктів нерухомості, власників та угод для наших клієнтів також забезпечується, як спеціальним доступом адвокатів бюро до відкритих джерел інформації, так і їх доступом до баз даних із обмеженим доступом та включає в себе перехресну аналітику отриманої інформації.

Правове поле сфери будівництва, як і деякі інші, на цей час знаходиться у перманентному процесі змін, реформування та оновлення, у тому числі з оновленням органів державної влади, які мають відповідні владні повноваження.

Ми і у цій сфері пропонуємо нашим клієнтам детальне вивчення умов та задач клієнта, та як результат, стабільні, зважені та перевірені власним досвідом рішення, що забезпечують клієнту якісний та надійний результат за який ми несемо повну відповідальність.

Наші цінності

Успіх у досягненні поставлених цілей та вирішенні питань наших клієнтів базується на основних принципах речника особисто і Бюро в цілому. Серед основних принципів необхідно відзначити:


Get a free consultation

Thank You! Your message has been sent. Something went wrong, please try again later. Please enter a correct Captcha answer.

Publish modules to the "offcanvs" position.