Loading color scheme

Практики

Кримінальне право

Не викликає жодних сумнівів, що ця сфера є однією із самих найчутливіших та найскладніших практик.

Навіть для осіб, які мають статус свідків, кримінальне провадження пов’язане із цілим комплексом потенційних ризиків. Вірогідні ризики для бізнесу, можуть мати наслідком його зупинення або, навіть, знищення. Про ризики для підозрюваних немає потреби говорити.

Наша компанія не надає повного спектру послуг у сфері захисту прав та інтересів клієнтів у випадках кримінального переслідування або вжиття до них заходів, що пов’язані із кримінальним провадженням.

Ми зосереджені на захисті клієнтів у сфері White-collar crime з метою найефективнішого досягнення результатів саме у захисті бізнес-інтересів наших клієнтів, порушених прав службовців.

Сучасне кримінальне переслідування стало знаним шляхом для самозбагачення багатьох представників правоохоронних органів, співробітників прокуратури та навіть суду. На нашу думку, причиною цього стало у тому числі неможливість отримання особами вчасного та ефективного правового захисту.

І незважаючи на те, що сучасне кримінально-процесуальне законодавство дуже часто сприяє зловживанню правами стороною обвинувачення під час провадження, нам все ж вдається віднаходити, як тактичні, так і стратегічні шляхи захисту інтересів клієнтів. Займаючи принципові позиції у захисті, ретельно розбираючи слабкі сторони та помилки у роботі правоохоронців, нам вдається досягати позитивного результату для клієнта у найскладніших правових ситуаціях.

Отримуючи найскладніші процесуальні кейси ми маємо на меті вивести рівень правової допомоги для кожного клієнта на недосяжний якісний рівень, застосовуючи весь свій багаторічний досвід, недооцінені іншими процесуальні заходи, останню судову практику та беззаперечну впевненість у позитивному результаті.

Наші цінності

Успіх у досягненні поставлених цілей та вирішенні питань наших клієнтів базується на основних принципах речника особисто і Бюро в цілому. Серед основних принципів необхідно відзначити:


Get a free consultation

Thank You! Your message has been sent. Something went wrong, please try again later. Please enter a correct Captcha answer.

Publish modules to the "offcanvs" position.